Nowy sprzęt dla szpitala

26 kwietnia 2021
Szpital w Lubaniu otrzymał nowy sprzęt medyczny, który ma pomóc pacjentom zarażonym koronawirusem. Wysokość grantu to kwota 538.848 zł. Za te środki zakupiono m.in. defibrylator z wyposażeniem, echokardiograf, respirator, dwa kardiomonitory

Kolejne środki na powiatowe inwestycje

26 kwietnia 2021
Ponad cztery miliony siedemset dziewięćdziesiąt tysięcy złotych pozyskał Powiat Lubański z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Środki te wydatkowane zostaną m. in. na remont drogi powiatowej biegnącej przez Pisarzowice.

Nowe RTG dla lubańskiego szpitala

22 kwietnia 2021
Jak wspominaliśmy, Powiat Lubański pozyskał kwotę 1.188.000,00 złotych. Środki te pochodzą z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, a wydatkowane zostaną na zakup nowego aparatu rentgenowskiego.

Powołanie Komendanta Powiatowego Policji w Lubaniu

14 kwietnia 2021
Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu inspektor Dariusz Wesołowski z dniem 7 kwietnia 2021 r. powołał na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Lubaniu nadkomisarza Piotra Pietrykowskiego.

Lubański szpital w czasie pandemii

7 kwietnia 2021
Sytuacja w szpitalach jest naprawdę bardzo ciężka. Pandemia to jedna z najtrudniejszych prób dla naszego systemu ochrony zdrowia. Zagrożenie związane z pandemią staje się testem dla przygotowania instytucji państwowych do poradzenia sobie z tym kryzysem.

Wyjątkowy Dzień – Dzień Pracowników Służby Zdrowia

7 kwietnia 2021
Drodzy Lekarze, Pielęgniarki, Ratownicy, Farmaceuci, Diagności, Pracownicy Ochrony Zdrowia! W tym niełatwym czasie dbacie o nas za co serdecznie Wam DZIĘKUJEMY! 7 kwietnia obchodzimy dwa święta, które w obecnych czasach nabierają wyjątkowego znaczenia ...

Wysłuchania publiczne w sprawie koncepcji nowego budżetu UE w Polsce! Daj się wysłuchać!

6 kwietnia 2021
Ruszyły zapisy na serię wysłuchań publicznych dot. projektu Umowy Partnerstwa i poszczególnych programów krajowych przewidzianych w ramach nowego budżetu UE na lata 2021-2027. Pierwsze takie wysłuchanie odbędzie się już w środę 7 kwietnia br.
1    3  4  5  6  7  8  9  10  11    11