Powołanie Komendanta Powiatowego Policji w Lubaniu

14-04-2021

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu inspektor Dariusz Wesołowski z dniem 7 kwietnia 2021 r. powołał na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Lubaniu nadkomisarza Piotra Pietrykowskiego, który dotychczas miał powierzone obowiązki na tym stanowisku.

7 kwietnia br. w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia rozkazu personalnego o powołaniu nadkomisarza Piotra Pietrykowskiego na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Lubaniu.

Rozkaz wręczył Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu inspektor Dariusz Wesołowski, który pogratulował awansu, życząc sukcesów na zajmowanym stanowisku. Z uwagi na szczególne warunki obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa w uroczystości nie brały udziału inne osoby.