Wyjątkowy Dzień – Dzień Pracowników Służby Zdrowia

07-04-2021

Drodzy Lekarze, Pielęgniarki, Ratownicy, Farmaceuci, Diagności, Pracownicy Ochrony Zdrowia! W tym niełatwym czasie dbacie o nas za co serdecznie Wam DZIĘKUJEMY! 7 kwietnia obchodzimy dwa święta, które w obecnych czasach nabierają wyjątkowego znaczenia - Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracowników Służby Zdrowia.

Naszą wdzięczność trudno jest wyrazić słowami... W imieniu własnym oraz mieszkańców Powiatu Lubańskiego, chcielibyśmy złożyć Państwu wyrazy uznania za codzienną ciężką i ofiarną pracę na rzecz ratowania naszego zdrowia i życia.

Dziś, w obliczu tragedii, która dotyka cały świat, jesteśmy Wam szczególnie wdzięczni, że bez wytchnienia, z narażeniem własnego zdrowia i życia walczycie o Nasze zdrowie.

Wasze poświęcenie, codzienny trud i zaangażowanie zasługują na najwyższe uznanie. Wszystkim Państwu życzymy jak najszybszego powrotu do normalności.

DZIĘKUJEMY!

HALINA BIAŁOŃ – Przewodnicząca Rady Powiatu Lubańskiego