Sesja Rady Powiatu Lubańskiego

16 marca 2021
Rada Powiatu Lubańskiego znów obradowała zdalnie. Podczas ostatniej sesji podjęto trzy uchwały. Starostwo Powiatowe w Lubaniu zakupiło system, który umożliwia zdalne przeprowadzenie obrad, dyskusję nad projektami uchwał oraz wymianę poglądów.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

8 marca 2021
Szanowne Panie… Z okazji Waszego Święta składamy Wam życzenia zdrowia, wielu radości i uśmiechu. Życzymy pięknego dnia, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz samych pięknych chwil. Niech dzisiejsze święto trwa cały rok.

SENIOR ONLINE

4 marca 2021
Koncepcja „Senior Online”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo. Jest on skierowany do seniorów przez Dolnośląską Policję. W najbliższy poniedziałek (8 marzec) spotkanie pilotażowe w godz. 9.00 - 9.30 prowadzić będą policjanci.

Kompetencje 4.0

3 marca 2021
Powiat Lubański realizuje kolejny projekt. Uczestnicy projektu tworzą „fikcyjne firmy” w ramach własnej działalności produkcyjnej lub świadczenia usług.

Konkurs na plakat propagujący ideę rodzicielstwa zastępczego

3 marca 2021
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaniu – organizator rodzinnej pieczy zastępczej, ogłasza konkurs literacko-plastyczny propagujący ideę rodzicielstwa zastępczego. Zapraszamy do udziału.

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

3 marca 2021
1 marca obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W ramach obchodów Starosta Lubański Walery Czarnecki złożył wiązankę kwiatów pod tablicą upamiętniającą Anatola Sawickiego - lubańskiego Żołnierza Wyklętego.
1    3  4  5  6  7  8  9  10  11