Nowa normalność: etapy znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19

19 kwietnia 2020
Od 20 kwietnia zmienią się niektóre zasady bezpieczeństwa. Zakupy w sklepie zrobi w jednym czasie więcej osób, do lasu i parku wejdziemy w celach rekreacyjnych, a młodzież powyżej 13. roku życia będzie mogła poruszać się bez opieki osoby dorosłej.

Wychodzisz z domu? Zasłoń usta i nos!

18 kwietnia 2020
Od 16 kwietnia obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Każdy, kto wychodzi z domu, musi zakryć te części twarzy. Może to zrobić za pomocą maseczki jednorazowej, maseczki materiałowej, chusty, apaszki czy szalika. Dzięki temu chroni siebie i innych.

Telekonferencja z Marszałkiem

9 kwietnia 2020
Wczoraj Walery Czarnecki, Starosta Lubański wziął udział w zdalnej konferencji z Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego. Rozmowy dotyczyły m.in. działań samorządu województwa i powiatu w walce z epidemią koronawirusa.

Powiat przeznaczył na szpital 1,5 miliona złotych

7 kwietnia 2020
1,5 miliona złotych dofinansowania otrzyma Łużyckie Centrum Medyczne od Powiatu Lubańskiego. Podczas ostatniej sesji radni zdecydowali o przekazaniu pieniędzy dla lubańskiego szpitala, a tym samym podjęli uchwałę o emisji obligacji.

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Służby Zdrowia.

7 kwietnia 2020
Wszystkim pracownikom służby zdrowia, którzy w tych trudnych czasach dbają o nas DZIĘKUJEMY! Dziś podziękujmy im za walkę z pandemią.

Na święta....

6 kwietnia 2020
Aby pokój i radość zagościły w naszych sercach. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Aby nadchodzące święta były dla Państwa czasem spokoju, refleksji... Wesołego Alleluja !!!

Tarcza antykryzysowa. Przewodnik po rozwiązaniach dla przedsiębiorców i pracowników

3 kwietnia 2020
Kto może dostać dofinansowanie do wynagrodzeń, jakie warunki należy spełnić, żeby dostać pożyczkę, co z Funduszem Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych? Przygotowaliśmy przewodnik po najważniejszych rozwiązaniach dla przedsiębiorców i pracowników.
1    5  6  7  8  9  10  11  12  13    32