Dziś Dzień Strażaka

4 maja 2020
Dziś Dzień Strażaka, święto ustanowione w dniu wspomnienia w Kościele katolickim św. Floriana. 4 maja jest okazją do wyrażenia wdzięczności strażakom za ich niebezpieczną i ciężką pracę.

Oferta edukacyjna szkół Powiatu Lubańskiego

4 maja 2020
Kończysz właśnie szkołę podstawową i rozważasz wybór dobrej szkoły średniej? Sprawdź możliwości kontynuowania nauki w szkołach ponadpodstawowych, których organem prowadzącym jest Powiat Lubański, bo naprawdę warto.

Święto Konstytucji 3 Maja

3 maja 2020
Dzisiaj święto Konstytucji 3 maja. To czas przeżywanej radości i dumy – czas, który łączy Nas wszystkich. 3 maja 1791 r. uchwalona została ustawa rządowa, która przeszła do historii. Konstytucja ta została uchwalona przez Sejm Czteroletni.

Nowe terminy egzaminów maturalnego i ósmoklasisty

1 maja 2020
Rząd przewiduje,że egzamin maturalny odbędzie się w dniach 8-29 czerwca br., a ósmoklasisty w terminie 16-18 czerwca br. Przedłużamy jednocześnie zamknięcie szkół, przedszkoli i żłobków oraz ograniczenie prowadzenia działalności dydaktycznej na uczelniach

Apel Starosty o otwarcie małego ruchu granicznego

28 kwietnia 2020
Dzisiaj Walery Czarnecki, Starosta Lubański zwrócił się do Premiera RP Mateusza Morawieckiego z apelem o umożliwienie mieszkańcom Powiatu Lubańskiego codziennego przekraczania granicy w celu wykonywania obowiązków zawodowych.

Informacja o działalności urzędu

24 kwietnia 2020
Starostwo Powiatowe w Lubaniu to jeden z nielicznych urzędów, który w normalnym trybie obsługuje mieszkańców. W urzędzie można załatwić sprawę osobiście w Punkcie Obsługi Interesanta lub wrzucając dokumenty do skrzynki podawczej.

Zmiany w sposobie funkcjonowania pracy Starostwa

21 kwietnia 2020
Szanowni Państwo. Decyzją Starosty Lubańskiego Starostwo Powiatowe w Lubaniu zmienia godziny pracy. Od jutra (22.04 br.) aż do odwołania obowiązywać będą nowe zasady kontaktów z interesantami. Warto się z nimi zapoznać zanim wybierzemy się do urzędu.
1    4  5  6  7  8  9  10  11  12    32