Nowe możliwości pozyskania środków

16 lutego 2018
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Wałbrzychu zaprasza na spotkanie informacyjne w dniu 1 marca 2018 r., dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania projektów w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.

Remont Wrocławskiej

8 lutego 2018
Remont ulicy Wrocławskiej w Lubaniu, zapowiadany był już w ubiegłym roku. Wykonawcy nie udało się jednak wyłonić. W tym roku, ze względu na sprzyjające warunki pogodowe inwestycja ta ruszyła.

Powiatowe inwestycje w 2017 roku

22 stycznia 2018
Drogi, chodniki, rowy melioracyjne, nowe jednostki, projekty unijne czy inwestycje w bezpieczeństwo. Miliony przeznaczone na kilometry wylanego asfaltu, zakup sprzętu dla straży pożarnej czy informatyzację urzędu. Powiatowe inwestycje realizowane w 2017 r

Bezpieczeństwo, oświata, zdrowie

8 stycznia 2018
Ostatni rok dla powiatu lubańskiego to czas realizacji strategicznych inwestycji, rozwoju oraz pozyskiwania dużych środków zewnętrznych na realizację ważnych zadań. Czas podsumować poszczególne działania. Co udało się zrobić w powiecie?

Powiat lubański - bezpieczeństwo, oświata, zdrowie

27 grudnia 2017
Ten rok dla powiatu lubańskiego to czas realizacji strategicznych inwestycji, rozwoju oraz pozyskiwania dużych środków zewnętrznych na realizację ważnych zadań. Czas podsumować poszczególne działania. Co udało się zrobić w powiecie?

Ponad milion na doposażenie straży

18 grudnia 2017
Ponad milion euro wyniosła wartość projektu, który realizowany jest przez nasz powiat we współpracy z niemieckim Löbau. Środki te przeznaczone zostaną na doposażenie jednostek straży pożarnej w powiecie oraz u naszych zachodnich sąsiadów.

Remont Wrocławskiej w przyszłym roku

6 grudnia 2017
Remont ulicy Wrocławskiej w Lubaniu przeniesiony został na przyszły rok. Pierwszy przetarg na realizację tej inwestycji, z powodu braku ofert został unieważniony. Planowane zakończenie prac na tym odcinku to czerwiec 2018 roku.
1    4  5  6  7  8  9  10  11  12    15