Wyjątkowa współpraca

18-05-2021

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaniu nawiązało współpracę z Fundacją ESPA, dzięki czemu możliwe było pozyskanie  i przekazanie na rzecz dzieci z rodzin zastępczych oraz rodzinnego domu dziecka obuwia sportowego, odzieży oraz artykułów spożywczych.

Fundacja ESPA to   organizacja   pozarządowa   o   charakterze   non   –   profit.   Głównym   celem   fundacji jest edukowanie oraz kształtowanie dzieci i młodzieży na ludzi odpowiedzialnych, wyróżniających się wartościami społecznymi i moralnymi. Działania fundacji skupione są na realizowaniu zadań w zakresie niesienia pomocy ludziom młodym (w szczególności: osieroconym, osamotnionym, porzuconym) poprzez: aktywizowanie ich do działania i pokonywanie barier utrudniających rozwój.

Przekazane przez fundacje rzeczy sprawiły ogromną radość nie tylko dzieciom ale i ich opiekunom. W imieniu osób, które zostały obdarowane oraz Zarządu Powiatu Lubańskiego dziękujemy Fundacji ESPA za okazałą pomoc i wsparcie oraz wierzymy, że nawiązana współpraca na rzecz i dla dobra drugiego człowieka będzie kontynuowana.